CKD'nin Resim ve Öykü Yarışması Sonuçlandı

CKD tarafından düzenlenen resim ve öykü yarışması sonuçlandı.

CKD'nin Resim ve Öykü Yarışması Sonuçlandı

Cumhuriyet Kadınları Derneği tarafından düzenlenen Su Bilinci kampanyası kapsamında yapılan ve Türkiye'nin her yerinden pek çok resim ve öykünün geldiği "Su Varmıııış Su Yokmuş" Resim ve Öykü Yarışması tamamlandı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği'nin internet sitesinde  Genel Başkan Prof. Dr. Tülin Oygür'ün kutlama mesajıyla birlikte yarışmayı kazanan yarışmacılar açıklandı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel başkanı Prof. Dr. Tülin Oygür'ün mesajı ve kazanan yarışmacılar şu şekilde:

"Derneğimizin Su Bilinci Kampanyası kapsamında, ilköğretim çocuklarımız için açmış olduğu Su Varmıııış Su Yokmuş Resim ve Öykü Yarışmasının sonuçlarını, bu güzel günde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mızda açıklamaktan kıvanç duyuyoruz.

Yarışmamıza ilgi göstererek katılan bütün çocuklarımıza, onları bu yönde destekleyen ailelerimize ve öğretmenlerimize teşekkür etmeyi borç biliriz.

Ödül almış olsun, olmasın, bütün çocuklarımızı, hayallerini bilimin ışığında besleyen, insanı ve doğayı seven, Atatürk'ün yolunda ülkesine ve milletine büyük hizmetler sunacak evlatlarımız olarak selamlıyoruz!

Kıymetli çocuklarımızın Yarışmamıza gönderdiği eserlerini büyük titizlikle değerlendirerek sonuçları belirleyen Resim ve Öykü Seçici Kurullarımıza, emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Yarışmaya gönderilen resim ve öyküler arasından ödüle layık görülen ve ayrıca taktir gören eserlerin Resim Albümü haline getirilmesini sağlayan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sayın Av. Metin Feyzioğlu'na ve TBB Yönetim Kuruluna; Öykü Kitabı halinde basılmasını sağlayan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok'a ve Keçiören Belediyemize şükranlarımızı sunarız.

Prof. Dr. Tülin Oygür
Cumhuriyet Kadınları Derneği
Genel Başkanı"

ÖYKÜ YARIŞMASI BAŞARI VE TEŞVİK ÖDÜLLERİ

Hatice Serra Çetin
Başarı

Hasan Tarkan Çokgezen

Başarı

Sedef Binbay 

Başarı

Bera Koç
Başarı

Defne Çağla Erden
Başarı

İnci Begüm  Topaloğlu

Teşvik

Ecrin Atlı
Teşvik

Yaman Sever
Teşvik

Hasan Baran Karakurt
Teşvik

Deren Melek Aran
Teşvik

RESİM YARIŞMASI BAŞARI VE TEŞVİK ÖDÜLLERİ

Zümra Nur Orhan 
Başarı

Gözde Naz İnce
Başarı

Ansu Konuklu
Başarı

Mira Ulusoy
Başarı

Esila Es
Başarı

Hanzade Aydaş
Teşvik

İris Şanlıtürk
Teşvik

Elif Doğa Tosun
Teşvik

Bilge Mina Ziyrek
Teşvik

Elif Ece Ertürk
Teşvik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER