Tom Cruise'un Olay Yaratan Ses Kaydı Sızdı: Set Ekibine Küfürler Etti

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 setinde salgın kurallarını ihlal eden ekip üyelerine karşı açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü oyuncunun ses kayıtları basına sızdırıldı.

Tom Cruise'un Olay Yaratan Ses Kaydı Sızdı: Set Ekibine Küfürler Etti

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, başrolünü üstlendiği 'Görevimiz Tehlike 7' filminin setinde küplere bindi. Cruise'un ekip üyelerini küfür ederek azarladığını gösteren ses kayıtları basına sızdırıldı.

'Görevimiz Tehlike' serisinin yedinci halkasının çekimleri geçtiğimiz mart ayında İtalya'da yapılıyordu. Ancak koronavirüs nedeniyle çekimler durdurulmuştu. Kısa bir süre önce de filmin çekimlerine tekrar başlandı.

Küfür de içeren konuşmasında ünlü oyuncu, “Bunu tekrar yaptığınızı görürsem defolup gidersiniz. Bu ekipte herhangi biri yaparsa iş biter. Sen de, sen de. Ve sen, bir daha bu lanet şeyi yapmayacaksın” diye seslendi.

Cruise, “İşte bu kadar. Özür dilemek yok. Onu, endüstri kapandığında evlerini kaybedenlere söyleyebilirsiniz. Biz bu lanet filmi durdurmayacağız. Anlaşıldı mı? Bir daha görürsem defolup gidersiniz!” diye de ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204