Berk Oktay'dan Açıklama: Evliyken Trans Bireyle Birlikte Oldu mu?

Berk Oktay sessizliğini bozdu. Oktay, "Evliyken trans bir bireyle birlikte oldunuz mu?" sorusuna cevap verdi.

Berk Oktay'dan Açıklama: Evliyken Trans Bireyle Birlikte Oldu mu?

Yasak Elma'nın sevilen ismi Berk Oktay, önceki akşam Yeniköy'de görüntülendi. Oktay, geçtiğimiz yıl boşandığı Merve Şarapçıoğlu'nun kendisi hakkındaki flaş iddialarına yanıt verdi. Oktay, "Evliyken trans bir bireyle birlikte oldunuz mu?" sorusuna da cevap verdi.

Merve Şarapçıoğlu, Berk Oktay'ın boşanmadan mutfaktaki su sebilinden salondaki gazeteliğe ve kasadaki düğün takılarına kadar her şeyi aldığını açıklamıştı. Şarapçıoğlu, düğünlerinde ailesinin Berk Oktay'a 59 bin TL değerinde Rolex marka saat hediye ettiğini söyledi. Genç kadının iddiasına göre; Berk Oktay, bu saatin sertifikasını mahkeme yoluyla istedi.

Kendisine komplo kurulduğunu ifade eden Oktay, "Aklı başında olan herkes yaşananların farkında. Şu an keyifle çalıştığım işim ve mutlu giden bir ilişkim var. Hakkında söylenenlerle ilgilenmiyorum. Bugüne kadar tarafıma açılan bütün davaları kazandım. Adalet yine gereken cevabı verecektir. Rüzgar ne kadar sert eserse essin, kaya gibiysen sadece tozunu alır" diyerek kendisini savundu.

EVLİYKEN TRANS BİR BİREYLE BİRLİKTE OLDU MU?

Berk Oktay, Merve Şarapçıoğlu ile evliyken trans bir bireyle birlikte olduğu yönündeki iddialara da cevap verdi. Oktay, "Bu habere de gülüp geçiyorum. Saçma sapan bir iddia! Bunları sormak bile yersiz. Bu iddiayı dile getiren kişi yargı önünde cezasını aldı. Bunlara çanak tutmamak lazım." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204