Ebru Şallı'dan Duygulandıran Açıklama: 'Bazen Kokusunu Duyuyorum'

Geçtiğimiz nisan ayında oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, yaşadıklarını anlattı. Şallı, “Hayatta durmaya çalışıyorum. Çok özlüyorum. " dedi.

Ebru Şallı'dan Duygulandıran Açıklama: 'Bazen Kokusunu Duyuyorum'

9 yaşındaki oğlu Pars’ı geçtiğimiz nisan ayında lenfoma kanseri nedeniyle kaybeden Ebru Şallı yaşadıklarını Mother’s Life dergisine anlattı.

Ünlü model, “Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada” diye konuştu.

Sosyal medyada kendisine yapılan eleştirileri ciddiye almadığını belirten Şallı, “Gerçek olduklarını düşünmüyorum. Normal bir insanın bu konu hakkında tek kelime bile söylerken vicdanen yerle bir olacağını düşünüyorum. Gerçek olmayan o sanal ortamda yazılan çirkin yorumlar. Tamamen organize suç işleyen insanlar, Allah hepsine şifa versin” dedi.

'Eşsiz Bir Melek Kokusu'

Ponçik diye hitap ettiği oğluyla bağlantısının sonsuza kadar süreceğini açıklayan Şallı, “Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum. Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe” diye konuştu.

2020 HAYATIMIN EN KÖTÜ YILI 

Ünlü model 2021’den beklentilerini ise şöyle açıkladı: “2020 hayatımın en kötü yılı oldu. Esasında dünyaya baktığımızda da ciddi global bir pandemi sorunu yaşıyoruz. Kimse bu yıl harikaydı diyemez. 2021 inşallah herkese sağlık neşe, mutluluk getirsin. Gerisi inanın hikâye.”

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2020, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204