Haluk Levent Tecavüze Uğrayan Buzağı ve Annesini Satın Aldı

Haluk Levent Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde tecavüze uğrayan buzağı ve annesini satın aldı.

Haluk Levent Tecavüze Uğrayan Buzağı ve Annesini Satın Aldı

Haluk Levent Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde tecavüze uğrayan buzağı ve annesini satın aldı.

Gazipaşa ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde hayvancılık yapan Abdulkerim Gürbüz, 9 Ağustos günü arkadaşıyla birlikte piknik için hazırlanırken hayvanlarına yem ve su vermek için ahıra gittğinde iddiaya göre G.E.’nin 2 aylık buzağıya cinsel saldırıda bulunduğunu gördü. 

Şüpheli G.E.’den ve buzağıdan alınan örnekler ise Jandarma Kriminal Daire Başkanlığı’na gönderildi. Gelen sonuçlarda G.E.’nin DNA’sıyla buzağıdan alınan DNA’nın uyumlu olduğu belirtildi. 

’BUZAĞI VE ANNESİNİ FERDİNAND’IN ÇİFTLİĞİNE GÖNDERİYORUZ’
Konudan haberdar olan sanatçı Haluk Levent ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımla konunun takipçisi olacaklarını söyledi. Haluk Levent, cinsel saldırıya uğrayan buzağı ve annesini sahibiyle görüşerek alıp, boğa Ferdinand’ın da bulunduğu çiftliğe göndereceklerini açıkladı. 

Haluk Levent, paylaşımında, "Buzağının sahibi ile görüştük. Sürecin takipçisi olacağız. Bir hayırseverimiz de destek oldu. Buzağı ve annesini Ferdinand’ın çiftliğine gönderiyoruz. Orada mutlu bir şekilde yaşayacaklar"  dedi.

Abdulkerim Gürbüz, olayın ardından Demirören Haber Ajansı’na (DHA) yaptığı açıklamada, "Üzücü bir olay yaşamıştık, olayın basına yansımasıyla birlikte Haluk Levent hayvanlarımıza ücretini ödeyerek sahip çıktı. Bizler de teslimatını yaptık. Haluk Levent abimize teşekkür ederiz. Çiftlikte hayvanlarımızın daha güzel yaşayacaklarına inanıyorum" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204