Seda Sayan: 6 Kere Evlendim de Ne Oldu?

'Gelinim Mutfakta' programıyla ekranlarda yerini alan Seda Sayan evlilik defteriyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Seda Sayan: 6 Kere Evlendim de Ne Oldu?

'Gelinim Mutfakta' programıyla ekranlarda yerini alan Seda Sayan evlilik defteriyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

Hürriyet'e konuşan Seda Sayan, özel hayatına ilişkin bilgiler verdi.

İşte Seda Sayan'ın cevap verdiği bazı sorular: 

Milli Piyango çekilişlerinden sonra ekranda daha çok zaman geçirmeyi özlediğinizi mi anladınız?

- Tabii ki insan televizyona 26 yılını verince özlüyor. Gerçi bu pandemi döneminde ben biraz uzak kalmak istedim ama şu an yine ekrandayım gördüğün gibi.

Mutfakta hamarat olduğunuzu söylüyorsunuz. Gelinlere, kayınvalidelere yanlışlarını da söyleyecek misiniz?

- Hamaratım ama şimdi mutfağa çok giremiyorum. Gelinlere, kaynanalara format gereği yanlışlarını söylemiyorum. Tadım ve puanlama yaptığımda söze giriyorum. Gelin ve kaynana arasına girmeyi pek sevmiyorum, istemiyorum da zaten.

Yaz-kış çorap giymeye devam ediyor musunuz?
- Ben çorap kadınıyım, seviyorum. Bazen ince, ipek çorap giyiyorum. Bazen daha fit gösteren çoraplar var, onları tercih ediyorum. Çok özel, özenerek sahip olduklarım değil, her yerde bulunan çoraplar.

Seda Sayan denince akla gelen ikinci şey ilişkileri ve evlilikleri olur muhtemelen. Sizin kalbinizi kazanmak zor mu artık? Partnerlerde güven arayışı mı ağır basıyor aşk arayışı mı? Ve tabii ki akıllardaki tek soru, yeniden evlenir misiniz?
- Benim kalbimi kazanmak zor değil de zaman mı yok diyelim ne diyelim? Öyle bir şey de istemiyorum gibi artık. İhtiyaç da duymuyorum sanki. Biri çıkar gelir bir gün mü diyeyim, yani öyle bir dönemdeyim. İşim gücüm, kolonyalarım, böyle mutlu mutlu gidiyorum. Yeniden evlenir miyim? Yok, o defteri kapattım. Artık evlenmem. Olmadı, olduramadım evliliği, çok başarısızım. Yürütemiyorum da zaten. Aman evlenmeyeyim, ne gerek var? 6 kere evlendim de ne oldu?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204