Türk Milletine 'Şerefsiz' Sabancı'ya 'Gavat' Dedi!

Hakan Sabancı ile ilişkisiyle gündeme gelen Aygün Aydın, çığrından çıkarak Türk Milletine 'Şerefsiz' Hakan Sabancı'ya ise 'Gavat' dedi.

Hakan Sabancı ile ilişkisiyle gündeme gelen Aygün Aydın, çığrından çıkarak Türk Milletine 'Şerefsiz' Hakan Sabancı'ya ise 'Gavat' dedi.

Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil, Hakan Sabancı ifşasıyla gündemden düşmeyen Aygün Aydın ile ilgili olayları programına taşıyıp, kuvvetle muhtemel yalan yanlış şeyler söyleyince ortalık karışmıştı.

Öyle devam ediyor ki işler çok çirkinleşmiş durumda

Seren Serengil, Beyaz TV'de yayınlanan programda gülerek Aygün Aydın'ın para karşılığında insanlarla birlikte olduğunu iddia etti.

Serengil'in açıklamasının ardından kamera karşısına geçen Aygün Aydın açtı ağzını yumdu gözünü..

İşte Aygün Aydın'ın açıklamaları:

Bir ülkede bi insanın hakkına girmek bu kadar kolay mı? Bir insanın namusuna şerefine laf söylemek bu kadar kolay mı? Alın ya alın Hakan'ınızı da başınıza çalın. Bu kadar mı önemli? Hiçbirinize de yardım etmiyorum. Kimseye kitap göndermiyorum, istihdam sağlamıyorum bu saatten sonra. Çünkü siz Türk toplumu olarak gerçekten inanılmaz derece insanların mutluluklarını kıskanan ve şerefsiz bir milletsiniz. Nefret ediyorum sizden Vatandaşlığımı da mümkün olduğu en kısa süre zarfında iptal ediyorum. Allah hepiizin belasını versin. yerine geldiği zaman kadına şiddetten söz ederler. Kime neyi oynuyorsunuz? Beni Ben yıldım. Ne haliniz varsa görün. başınıza ne geliyorsa müstehak Siz Müslüman olarak geçiniyorsunuz. Bu kadar ikiyüzlü bir millet olamaz. Herşeyin sebebi o Hakan'la çıkmış olmam ya. Alın o gavatı da, kız arkadaşını eski olsun yeni olsun, bu şekilde söylenmesine susacak kadar ataleti olan. boş bi insan uğruna bana bunu yaşatıyorsunuz ya alın başınıza çalın. Ondan da ne adam olur ne baba olur. Sosyeteymiş g... sosyetesi A... K... çocuğu...

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER