Harry Potter Dizi mi Oluyor? Dizinin Adı Ne?

Harry Potter hayvanlarına sevindiren haber geldi. Ünlü kitap ve film serisi Harry Potter'ın dizisi için ilk çalışmalar başladı.

Harry Potter Dizi mi Oluyor? Dizinin Adı Ne?

Harry Potter hayranlarını sevindiren haber geldi. Kitap serisinin yanında filmleri de çekilern Harry Potter serisi dizi mi olacak? 

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Harry Potter dizisi için çalışmalara başlandı.

WarnerMedia'ya bağlı olan HBO Max, Harry Potter dizisi için çalışmalara başladığı ve şu anda senaristlerle görüştüğü edinilen bilgiler arasında. HBO Max ve Warner Bros'un Harry Potter dizisi için çalışmalara başlandığı bildirilse de raporda herhangi bir aktör, senarist veya yönetmenin ismi geçmiyor.

HBO Max ve WarnerMedia şimdilik böyle bir projenin varlığını reddediyor olsa da, The Hollywood Reporter gibi güvenilir bir kaynağın stüdyonun bu açıklamasını özellikle belirttiği hâlde bu haberi paylaşması, bu duyumu güvenilir kaynaklardan aldıklarını düşündürüyor.

Henüz ortada somut bir proje olmadığı için, ortaya nasıl bir dizinin çıkacağını kestirmek mümkün değil. Ancak bunun Harry Potter kitaplarının doğrudan bir uyarlaması olmayacağını varsayabiliriz. Bu noktada, Warner Media.’nın Harry Potter’ın büyülü evreninde geçen ve bu evrenin farklı köşelerinden ya da dönemlerinden hikâyeler anlatan bir dizi hazırlayacağı tahmin ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204