Hasan Kiraz Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Hasan Kiraz Bulundu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 4 yıldır kayıp olarak aranan Hasan Kiraz’ın ağabeyi Hüseyin Kiraz da gözaltına alındı.

Hasan Kiraz Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Hasan Kiraz Bulundu mu?

 Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 4 yıldır kayıp olarak aranan Hasan Kiraz’ın ağabeyi Hüseyin Kiraz da gözaltına alındı. 

 Müge Anlı, Niyazi ve Süheyla adlı şahısların da aralarında bulunduğu 14 şahsın organize şekilde sigorta usulsüzlüğüne karışma iddiasıyla gözaltında olduğunu bildirdi.

Hasan Kiraz’ın ağabeyi Hüseyin stüdyoya gelen polis ekipleri tarafından canlı yayında gözaltına alındı.

Müge Anlı, “Niyazi, sigorta usulsüzlüğü ile ilgili teknik takibe takıldı. Üstelik yaptığı konuşmalar sırasında Hasan Kiraz’ın kaybından da bahsediyordu. Şimdi Hasan Kiraz’ın kaybıyla, Niyazi Demiröz’ün karışmış olduğu şebekenin ne bağlantısı var, o araştırılıyor” dedi.

Hasan Kiraz’a trafik kazası dolayısıyla sigortadan 231 bin yatırıldığı ancak bu paranın kullanıldığı ortaya çıktı.

Muğla'nın Dalaman ilçesinde ailesi ile yaşayan Hasan Kiraz 17 Mayıs 2017'de babası ile çalıştığı yerden eve gidiceğini söyleyerek ayrılmasının ardından bir daha görülmedi.

Kaybolmasının ardından telefonunundan bazı yerlerde sinyal alınmasına rağmen  Hasan Kiraz bulunamadı.

Trafik kazası sonucu psikiyatrik ve bedensel sıkıntılar yaşayan 23 yaşındaki Hasan Kiraz'a ne oldu?

Trafik sigortasından alacağı 231 bin TL Hasan kaybolduktan bir ay sonra hesabına yatırıldıktan sonra çekilmiş.

Çevredekiler bu para nedeni ile Hasan Kiraz'ın kardeşi Hüseyin Kiraz tarafından başına bir iş gelmiş olabileceğini düşünüyordu. 

Hasan Kiraz'ın dedesi dedi. Hasan Kiraz'ın dedesi Müge Anlı'ya Hüseyin Kiraz'a kardeşi kaybolduğu saatlerde nerede olduğunu sormasını istedi.

Hasan Kiraz'ın babası Cemil Kiraz "18.30'a kadar benimleydi. Telefonuda yanındaydı." dedi. Müge Anlı'nın yaptığı araştırmaya göre telefonun son aldığı baz yeri 17.08 Dalaman'da son sinyal alınmış. Saat 18.30'da babasının yanında olan Hasan Kiraz nasıl 17.08'de Dalaman'da olabiliyor? Son konuştuğu kişi ise kardeşi Hüseyin Kiraz'mış.

Geriye kalan 191 bin TL çalındıktan sonra neden şikayetçi olmadı merak ediliyor. Sadece ifade verdiğini ama şikayetçi olmadığını söyledi. Müge Anlı'nın yaptığı araştırmaya göre Hüseyin Kiraz kardeşine eşini rahatsız ediyor diye dövüyormuş.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204