Muharrem Sarıkaya Kamera Önünde Medya Emekçisini Tokatladı!

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile röportaj yaptığı sırada ses teknikerine tokat attı.

Muharrem Sarıkaya Kamera Önünde Medya Emekçisini Tokatladı!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile röportaj yapan Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya'nın çalışana tokat attığı görüntüler ortaya çıktı.

ÇALIŞANA TOKAT ATTI

Görüntülerde, Fatma Şahin ile röportaj yapan Muharrem Sarıkaya'nın ses bağlantısını kontrol eden ses teknikerine kızarak tokat attığı görülüyor. Sarıkaya, tokat attıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi Şahin'le konuşuyor.

ÖZÜR DİLEDİ

Olayın ardından Sarıkaya'dan açıklama geldi. Twitter'dan paylaşım yapan Sarıkaya "Olay kamuoyuna yansıdığı için şimdi de kamuoyu önünde İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir, İHA Bölge Mürdürü Sayın Orhan Akın ile olaya tanıklık eden Sayın Gaziüantep Büyükşehir BelEdiye Başkanı Sayın Fatma Şahin’den ve kamuoyundan  mazeretsiz özür diliyorum" dedi.

TOKADA SESİZ KALAN FATMA ŞAHİN'DEN AÇIKLAMA

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklamada "Habertürk TV canlı yayını esnasında Muharrem Sarıkaya'nın tepkisi kendisinin de dediği gibi çok yanlıştı. Zaten hemen sonrasında aramızda konuştuk ve ben de düşüncelerimi söyledim. Sarıkaya'nın kendi mesajında da yazdığı gibi sonrasında Ahmet Demir arkadaşımızdan özür diledi." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204