Sen Çal Kapımı Eda Bolat Kimdir? Eda Bolat Gerçekte Kim?

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda Bolat karakterini canlandıran kişi kimdir? Eda Bolat gerçekte kim? Okurlarımız için derledik.

Sen Çal Kapımı Eda Bolat Kimdir? Eda Bolat Gerçekte Kim?

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda Bolat karakterini canlandıran kişi kimdir? Eda Bolat gerçekte kim? Okurlarımız için derledik.

Eda Bolat  gerçekte kim? Eda Bolat  kimdir? Eda Bolat  nereli? Eda Bolat  Sen Çal Kapımı dizisindeki önemi ne? gibi sorular dizinin ilgi çekmesiyle merak konusu oldu. 

Eda şehirli, modern bir peri kızıdır. Güzel, akıllı, yetenekli, iyi kalpli, açık sözlüdür.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel'e dizide Kerem Bürsin eşlik ediyor. İşte Hande Erçel'in canlandırdığı Eda Bolat karakteriyle ilgili herşey....

Girdiği ortama renk getiren, giyim tarzıyla, davranışlarıyla, yaşam biçimiyle nev-i şahsına münhasır, orjinal bir genç kadın.

Anne babasının yokluğunu, aile olmanın eksikliğini aşırı sosyal bir çocuk olarak kapatmış olan Eda’nın en büyük tutkusu ise çiçekler. Biraz fevri, düşündüğü şeyi söylemeden duramıyor ama girdiği her ortama ışık saçıyor.

Eda Bolat karakterini canlandıran kişi Hande Erçel'dir.

EDA BOLAT (HANDE ERÇEL) GERÇEKTE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma‘da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam etmektedir. 2011-2013 yıllarında 3mota oyunculuk atölyesinde eğitimine başladı,eş zamanlı Tiyatro Kedi’de oyun asistanlığı yaptı.

Hande Erçel, 2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılıp Azerbaycan‘da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu. Oyunculuğa 2014 yılında “Çılgın Dershane Üniversitede” adlı diziyle basladi. 2014 yılında “Hayat Ağacı” adlı dizide (Selin Karahanlı) karakterini canlandırırken İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile beraber oynadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204