Veyis Ateş Suskunluğunu Yarın Bozacak!

Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz ile ilişkileri ve gündeme gelen ses kayıtları ile ilgili yarın Halk TV'de soruları yanıtlayacak.

Veyis Ateş Suskunluğunu Yarın Bozacak!

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in Youtube üzerinden Sezgin Baran Korkmaz ve Veyis Ateş ile ilgili iddialarda bulunmuştu. 

Sedat Peker, Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'a ait ultra lüks The Bodrum by Paramount Hotel'de başka medya ve yargı üyeleriyle birlikte ücretsiz kaldığını ileri sürmüştü. Ayrıca Sedat Peker, Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'dan Türkiye'ye dönüşünün sağlanması karşılığında 10 milyon Euro para istediğini de iddia etmişti. Ardından Haberturk.com yazarı Fatih Altaylı'ya ulaşan Sezgin Baran Korkmaz, Veyis Ateş'in kendisinden "bazı klikler" adına para istediğini söylemişti.

Sezgin Baran Korkmaz ile telefon konuşmasını paylaşan Altaylı, yurtdışındaki işadamı ve Ateş arasındaki konuşmadan ve ses kaydından bahsetmişti. Ertesi gün Haberturk.com yazarı Sevilay Yılman, Sezgin Baran Korkmaz ve Veyis Ateş arasındaki telefon konuşmasının kısmi içeriğini yazmıştı.

SUSKUNLUĞUNU BOZACAK

Habertürk TV'deki görevinden bugün istifa eden Veyis Ateş hakkındaki iddialara cevap vermek için Halk TV ekranlarında İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtlayacak. 

Program yarın saat 20.00'de Halk TV ekranlarında canlı yayınlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER