Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Ankara'ya Geliyor

Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı'nın düzenleyeceği Amiral Soner Polat Ankara İl Kurultayı'na davet çalışmaları, Ankara’nın tüm ilçelerinde coşkuyla sürüyor.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Ankara'ya Geliyor

Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığının düzenleyeceği Amiral Soner Polat Ankara İl Kurultayı'na davet çalışmaları, Ankara’nın tüm ilçelerinde coşkuyla sürüyor.

“Tarihi Fırsat İçin Görev Başına” sloganıyla 15 Kasım 2020 günü saat 11.00’de Ankara Anemon Otel’de toplanacak olan kurultaya Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek de katılacak.

Vatan Partisi’nin tüm yurtta başlattığı üye atılımı hız kesmeden devam ediyor. Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı tarafından yürütülen semt, esnaf ve masa çalışmalarıyla başkent halkı Vatan Partisi’ne üye olmaya davet ediliyor. Çok sayıda kadroyla Ankara’nın ilçelerinde sokakları ve meydanları kuşatan Vatan Partililer aynı zamanda Amiral Soner Polat Ankara İl Kurultayı’na davet çalışması da yürütüyor.

Özellikle Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan ve Yenimahalle ilçe başkanlıklarının katılımıyla yürütülen masa çalışmaları, bildiri dağıtımları, kurum ve esnaf ziyaretleriyle Vatan Partisi üyeleri tüm Ankaralıları Vatan Partisi’ne üye olmaya ve Vatan Partisi Amiral Soner Polat Ankara İl Kurultayı’na davet ediyor.

Kurultaya çağrı yapan Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz, “Vatan Partisi, Türkiye’yle birlikte büyüyor ve gelişiyor. Başkentte yürüttüğümüz çalışmalara vatandaşlarımızdan büyük ilgi var. Bu hafta içerisinde üç yeni ilçe teşkilatı kuruyoruz. Ankara İl Kurultayımızı nitelikli katılımlarla ve iktidar hedefiyle gerçekleştireceğiz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204