AK Gençlik Ankara'nın Yeni Başkanı Ülkü Efe Demirhan Oldu

AK Parti Ankara Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevine Ülkü Efe Demirhan getirildi.

AK Gençlik Ankara'nın Yeni Başkanı Ülkü Efe Demirhan Oldu

AK Parti Ankara Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevine Ülkü Efe Demirhan getirildi.

Ülkü Efe Demirhan yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Değerli Dava Arkadaşlarım,

Genel Merkez Gençlik Kollarımızın yaptığı istişare ve değerlendirmeler neticesinde, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Eyyüp Kadir İnan'ın takdirleri ve Ankara İl Başkanımız Sayın Hakan Han Özcan'ın teveccühleri ile Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı vazifesi şahsıma tevdi edilmiştir.

Bu vesile ile bizi bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. 

Görevi devraldığım Burak Yıldız başkanımıza ve yönetim kurulunda bulunan her bir arkadaşımıza şimdiye kadar yaptıkları çalışmalardan ötürü çok teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, partimizin çizmiş olduğu istikamette 2023 hedeflerimizi en güçlü şekilde gerçekleştireceğiz. Her bir genç kardeşimizin kapısını çalmaya, yanında olmaya, gönlüne girmeye çabalayacak; başkentimizin her sokağına izimizi bırakmak için var gücümüzle çalışacağız.

Yeni görevim dolayısıyla iyi dilek ve temennilerde bulunan kıymetli büyüklerimize, değerli dava ve yol arkadaşlarıma, kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204