Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yılbaşı Uyarısı: Polis Partilere Baskın Yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılbaşı öncesi salgınla mücadele kapsamında önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yılbaşı Uyarısı: Polis Partilere Baskın Yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılbaşı öncesi salgınla mücadele kapsamında önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazını ardından soruları yanıtlıyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar:

PUTİN'İN ÖZÜ SÖZÜ BİR

Sayın Putin'in bu ifadeleri aslında aynen kendini de ifade eden ifadelerdir. Sayın Putin'le tanıdıktan sonra ben de kendisini aynen bu şekilde tanıdım. Gerçekten özü sözü bir, verdiği sözünde duran, ikili ilişkilerimizde gerçekten hiçbir devletle neredeyse bu tür münasebetlerimizi güçlü götürebildiğimiz ülke nadidedir.

KADİR TOPBAŞ'IN SAĞLIK DURUMU

Kadir Topbaş'ın sağlık durumunda inişli çıkışlı gelişmeler oluyor. Gün aşırı oğlu Hüseyin'le görüşüyorum. Rabb'imden şifalar diliyorum

YILBAŞINDA EK TEDBİRLER OLACAK MI?

Pazartesi günü Kabine toplantımız olacak. Bütün güvenlik güçlerimiz yılbaşında oteller, konaklama alanlarına ilişkin denetimleri sıkılaştıracak. Biz bu gibi topluluklara asla izin vermeyeceğiz.  Bu tür partiler otellerde, villalarda olsun, güvenlik güçlerimiz her türlü tedbiri alacak. Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil."

TÜRKİYE'NİN AŞI TAKVİMİ

Edindiğim bilgilerde Çin'den gelecek aşılar için 50 milyonluk bir anlaşmamız var. İlk etapta 4,5 milyon gelecek. Ben aşı olacağımızı zaten açıklamıştım. Bu konuda tüm vatandaşlarımı da aynı şekilde bu hassasiyete davet ediyorum. Ancak bu alanda daha detaylı bilgileri yetkii hocalarımız verir. Almanya ve Çin'den gelecek aşılarla ilgili sürecimizi işleteceğiz.  

Aşı olacağımı yine bir Cuma çıkışı açıklamıştım. Tüm vatandaşlarımı da bu hassasiyete davet ediyorum. Birlikte bu konuda bu işin mütehassısı olan doktorlarımızdır. Her olan bu alanda konuşmamalıdır. Konuşacak olanlar varsa tabii ki hocalarımızdır. 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204