Hakan Han Özcan: Ankara'da Rekor Kırdık

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti'nin 7. Ankara Olağan İl Kongresi'nde konuştu.

Hakan Han Özcan: Ankara'da Rekor Kırdık

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti'nin 7. Ankara Olağan İl Kongresi'nde konuştu. 

Partisinin Ankara İl Kongresi'nde konuşan  AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan AK Parti'ye 5 ayda 103 bin yeni üye kazandırarak yeni bir rekor kırdıklarını belirterek "Yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam etme sözünü de bir kez daha Ankara İl Başkanlığı olarak hep beraber Sayın Cumhurbaşkanımıza veriyorum." dedi. 


İşte Hakan Han Özcan'ın konuşmasından satır başları: 

"Bu davanın dalga dalga iyilikle taçlanmasında, gönüllerin buluşmasında, 'Yaparsa AK Parti yapar' diyen milletimizin yine tek umut olma noktasında, önümüzdeki süreçte de üzerimize düşen görevlerin farkındayız.

19 yıllık başarı ve istikrar hikayesinin ana faktörü olan milletimize borcumuzun bir gereği olarak yine onlardan aldığımız destekle, mücadele azmiyle, yerli ve milli projelere sevdalı, mazlum ve mağdurların hamisi olarak 2023, 2053, 2071 hedeflerine canla başla hazırlanıyoruz.

SEVDAMIZ ANKARA

Bizleri Sayın Cumhurbaşkanımız öz evlatlarından ayrı tutmadığını söyledi. Bizler de sağına soluna bakmadan, ben varım diyerek, milleti ve ümmeti için daha iyisi daha güzeline ulaşma gayesi taşıyan gençlerimiz, kılık kıyafet prangasını kırarak siyasette önünü açtığınız kadınlarımız, tevazu ehli milletine yakışan hizmeti yapma gayesi ile gönüllere girmek için çalışan her bir yol arkadaşımızla, Kurtuluş Şavaşı'na merkez olmuş, 15 Temmuz’a yiğitçe namluların karşısına dikilmiş Gazi Ankaramız için çalışmaya devam edeceğiz. Bizim sevdamız Ankara. Bizim sevdamız çok büyük. Bizim Ankara sevdamız ömürlük.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204