Hakan Han Özcan'dan Mansur Yavaş'a Çağrı: Algı Değil Gerçek İndirim İstiyoruz

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, otobüs fiyatlarına ilişkin Mansur Yavaş'a çağrı yaparak 'Algı Değil Gerçek İndirim İstiyoruz' dedi.

Hakan Han Özcan'dan Mansur Yavaş'a Çağrı: Algı Değil Gerçek İndirim İstiyoruz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın sosyal medyadan paylaştığı ulaşımda 06.00-06.45 arası indirim uygulanması için Ukome toplantısının gerçekleştirileceğini söylemesi üzerine AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan yine sosyal medya paylaşımı ile cevap verdi.

Mansur Yavaş paylaşımında ;
“ Sabah trafiğini rahatlatmak ve Ankaralının bütçesine katkı sağlamak için sabah 06.00-06.45 saatleri arasında tam biniş ücretinin 4.5 TL’ye indirilmesini UKOME toplantısında gündeme getireceğiz. 

Kabul edilmesi ve sistemin uyumlu hale getirilmesiyle uygulamaya hemen başlayacağız.” dedi. 

Bunun üzerine sosyal medya kullanıcıları Mansur Yavaş’a indirimin sürekli olması çağrısında bulunurken AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan başka bir paylaşımla Mansur Yavaş’ı algıyı bırakıp gerçek indirim yapmaya çağırdı.

Hakan Han Özcan paylaşımında;

“Sayın Mansur Yavaş 
Göstermelik adımları bırakın. 
Gerçekten Ankara halkını düşünüyorsanız, otobüslere ve diğer ulaşım esnafına veto ettiğiniz desteği getirin meclise. Otobüs ücretlerini 4,5 TL’ye geri cekin. 
Algı degil gerçek indirim istiyoruz.”
İfadelerini kullanarak algıyı bırakın çağrısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2022, 01:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204