Süleyman Soylu TBMM'de Konuştu, HDP'liler Çıldırdı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM Genel Kurulu’nda görüşmelere katılarak konuşma yaptı.

Süleyman Soylu TBMM'de Konuştu, HDP'liler Çıldırdı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM Genel Kurulu’nda görüşmelere katılarak konuşma yaptı.

İçişleri Bakanı Soylu Türkiye'nin uluslararası düzeydeki başarılarını ve geldiği noktayı işaret ederek, ''Türkiye bugün kızıl elmaya doğru yürüyor'' dedi.

Kürsüde konuşması sırasında terörle mücadele gerçeklerini anlatan Süleyman Soylu HDP'li vekilleri çıldırttı.

HDP'li vekiller PKK gerçeklerini dinlemeye dayanamayında masaları yumrukladı.

İşte Süleyman Soylu'nun çok konuşulacak açıklamaları:

-Örgüte istihbarat sağlayan, belediye kepçesiyle çukur, barikat kazan, belediye aracıyla terörist cenazesi kaldıran, bombalı eylem yaptıran, teröristin adını cadde ve sokaklara veren, belediye binasında roketatar ve silah depolayan, arka odadaki Kandil'in müfettişinden talimat alan adamlara, elinde silah yok ve mağarada yaşamıyor diye göz yummuyoruz.

-Teröriste terörist diyoruz, destekçisine de terörist diyoruz; ihbarcısına, işbirlikçisine, çocukları kandırıp dağa gönderen belediye başkanına terörist diyoruz; İmralı'daki devrik terörist başına terörist diyoruz. Koltuğu için birbirini yiyen Edirne'deki Demirtaş'a da, Karayılan'a da, tecavüzcü Biçirpinin Duran Kalkan'a da terörist diyoruz.

-Bizim yaptığımız sadece terörle mücadele değildir, bu aslında emperyalizmin bütün kollarıyla mücadeledir. Bu bir kalkınma mücadelesidir.

-Beni kızdırmayın. PKK terör örgütü köye gitti, erkekleri evden çıkartıp kadınlara tecavüz etti. ALÇAKLAR, Beni konuşturmayın.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2020, 01:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204