Süleyman Soylu'dan CHP'li Vekillere: Elimde Mahrem Bilgiler Var!

Cumhuriyet'e geçen Barış Pehlivan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ifadelerini hatırlatarak, hapisteki Adnan Oktar'ın Soylu'ya 'mahrem' bir mektup gönderdiğini söyledi.

Süleyman Soylu'dan CHP'li Vekillere: Elimde Mahrem Bilgiler Var!

Cumhuriyet'e geçen Barış Pehlivan,  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ifadelerini hatırlatarak, hapisteki Adnan Oktar'ın Soylu'ya 'mahrem' bir mektup gönderdiğini söyledi.

"Soylu'ya Hapisten Mahrem Mektup" başlıklı yazısında, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Sözcü yazarı İsmail Saymaz'a yaptığı açıklamaları hatırlatan Pehlivan, "İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sözcü’den İsmail Saymaz’a yaptığı açıklamada tam üç kez aynı imada bulundu. “Özellikle bazı milletvekilleri yapıyor. Onlara acıyorum. Ben kamuoyunda çok şey bilen bir adamım” dedi... “O tweet atanları görüyorum, bazı milletvekillerini görüyorum” dedi… “Görevim icabıyla birçok mahrem bilgiye sahibim, doğru mu? Bu meseleyi milletvekili olup da paylaşanlarla ilgili sadece üzülüyorum. Allah muhafaza, en yakınlarında böyle bir şey çıkarsa ne diyeceğiz?” dedi…" diye yazdı.

Süleyman Soylu İsmail Saymaz'a şunları söylemişti:

-Bunu parti bilse gereğini yerine getirirdi. Bildiği andan itibaren de getirdi. Güvenlik güçleri ve hukuk yerine getirdi mi? Getirdi. Görevim icabıyla bir çok mahrem bilgiye sahibim, doğru mu? Bu meseleyi milletvekili olup da paylaşanlarla ilgili sadece üzülüyorum. Allah muhafaza, en yakınlarında böyle bir şey çıkarsa ne diyeceğiz? O kişiyi mi sorgulayacağız?

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204