Şuşa'ya Okul Yapma Projesi Onaylandı

Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın ve Cumhurbaşkanı Aliyev'in onaylarıyla Şuşa'ya okul yapma projemiz uygun bulunmuştur." ifadelerini kullandı.

Şuşa'ya Okul Yapma Projesi Onaylandı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Şuşa’da dokuz derslik bir ilkokulun yapılmasını hedeflediklerini belirterek 'Şayet Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müsaadeleri olursa, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev de uygun bulursa, bizatihi talimatımla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Şuşa’da dokuz derslikli bir ilkokulun yapılması hedefimizdir.' ifadelerini kullanmıştı.

Bugün, MHP grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'in okul projesini onayladığını açıklayarak şunları söyledi:

"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in karşılıklı mutabakatla onaylarıyla Şuşa'ya okul yapma projemiz uygun bulunmuştur. Sayın Cumhurbaşkanlarımıza duyarlılıklarından dolayı yürekten teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.Süreç ve projenin her aşamsı sayın cumhurbaşkanlarımıza bilgi olarak takdim edilecektir. Şuşa'da yapacağımız okul tamamlanır tamamlanmız anında Azerbaycan Cumhuriyeti'ne teslim edilecektir. Hayırlı olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204