Vatan Partisi Polatlı Şabanözü Köylüleriyle Buluştu: Üreticiler Hükümet Olacak

Vatan Partisi Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz, Polatlı’nın Şabanözü köyünde üreticilerle bir araya geldi.

Vatan Partisi Polatlı Şabanözü Köylüleriyle Buluştu: Üreticiler Hükümet Olacak

    Üreten Türkiye Sohbetleri düzenleyerek Ankaralı çiftçilerle buluşan Vatan Partisi sohbetlerin ilkini Polatlı Şabanözü köyünde gerçekleştirdi. Vatan Partisi Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz ve Polatlı İlçe Başkanı Av. Burak Baloğlu’nun katılımıyla düzenlenen toplantıda çiftçilerin ve Türkiye’nin sorunları konuşularak çözümler tartışıldı. 
    Vatan Partisi Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz “1980 yılında 24 Ocak kararlarıyla Turgut Özal’ın Türkiye’yi getirdiği borçlanma ekonomisi sona ermiştir. Sizlerin alınteriyle ürettiğiniz kazancı, faizcilere ve küresel patronlara yedirdiler. Türkiye’nin önündeki tek seçenek Üretim Devrimidir. Üreticilerin sorunları Vatan Partisi’nin iktidarıyla çözülür. Vatan Partisi’nin iktidarında Anadolu’da su ulaşmayan tek bir köyümüz, ekilmeyen tek dekar toprağımız kalmayacak. Türk köylüsü yeniden milletin efendisi olacak. Ayağı halıya basanlar değil toprağa basanlar Türkiye’yi yönetecek.” dedi.
İRAN’DAN UCUZ MAZOT GETİRECEĞİZ
Bir köylünün “Birlikte üretmek ve kazanmak istiyoruz. Ancak mazot fiyatlarını belimizi büküyor.” sözleri üzerine konuşan Deniz Tokgöz şunları söyledi:
“Türkiye’nin bugün geldiği noktada güvenliği için en büyük tehdit ABD’dir. ABD Suriye’de PKK’ya yüzlerce tır silah verdi ve namlularını Türkiye’ye çevirdi. Doğu Akdeniz’de Yunanistan’ı kışkırtıyor. 50 yıldır ülkemizde beslediği FETÖ, ABD’nin gladyosuydu ve 15 Temmuz gecesi ABD ile savaştık ve yendik. Tehditin nereden geldiğini göreceğiz ve buna göre strateji geliştireceğiz. ABD emperyalizmine karşı komşularımıza güven vereceğiz. İran ve Rusya ile işbirliği Türkiye’ye ucuz mazot ve ucuz doğalgaz getireceğiz. Ucuz mazot Türkiye’nin üretmesi demektir.“

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204