Abdülkadir Ömür Ne Zaman Sahalara Dönecek? Abdülkadir Nasıl Sakatlandı?

Trabzonspor Konyaspor maçında Ömer Ali Şahiner'in sakatladığı Abdülkadir Ömür Ne Zaman Sahalara Dönecek? Abdülkadir Nasıl Sakatlandı?

Abdülkadir Ömür Ne Zaman Sahalara Dönecek? Abdülkadir Nasıl Sakatlandı?

Trabzonspor Konyaspor maçında Ömer Ali Şahiner'in sakatladığı Abdülkadir Ömür Ne Zaman Sahalara Dönecek? Abdülkadir Nasıl Sakatlandı? 

Trabzonspor'un Süper Lig'in 20. haftasında Konyaspor'u konuk ettiği maçta Abdülkadir Ömür, Ömer Ali Şahiner tarafından sakatlandı. 

Abdülkadir Ömür, sakatlanmasının ardından sezonu kapattı. 

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada ''Kulüp doktorumuz Hakan Çelik, Abdülkadir Ömür’ün sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Hakan Çelik, 'Oyuncumız Abdülkadir Ömür’ün Konyaspor maçında aldığı darbe sonucu sağ ayak bileğinde lateral malleolde kırık oluşmuştur. Futbolcumuzun tedavisi planlanmaktadır.' dedi." ifadeleri kullanıldı. 

Hastaneye kaldırılan Abdülkadir Ömür’ün sağ ayak bileğinin üst bölümünde kırık tespit edildiği ve en az 3-4 ay süreyle sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

Çekilen MR sonrası fibula kemiğinde kırık olduğu anlaşılan Ömür’in sezonu kapattığı belirtiliyor.

Trabzonspor Kulüp Doktoru Hakan Çelik, Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumuyla ilgili   “Oyuncumız Abdülkadir Ömür'ün Konyaspor maçında aldığı darbe sonucu sağ ayak bileğinde lateral malleolde kırık oluşmuştur. Futbolcumuzun tedavisi planlanmaktadır” dedi.

Geçtiğimiz sezon menisküs ameliyatı olan ve çok uzun süre sahalardan uzak kalan milli futbolcu, covid atlattıktan sonra Abdullah Avcı tarafından yeniden ilk 11’e  dahil edilmişti.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Abdülkadir Ömür'ün sakatlanmasının ardından yaptığı açıklamada , “Sıkıntılı süreç içerisinde, Abdülkadir gibi bir oyuncudan böyle bir haber almak çok üzdü. Oyun biraz sertti. Biraz daha dikkatli olmak lazım… Hakem müsaade etti. Çok söyleyecek bir şey bulamıyorum. Çok üzgünüm Abdülkadir Ömür'de maalesef kırık var. Bu da onun şanssızlığı… Geçen yıl da aynısı olmuştu” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204