Galatasaray'a Aslan Gibi Sponsor Çıktı: Vefalı Taraftarlar

Galatasaray bu transfer döneminde de gerekli adımları atmayınca taraftarlar seslerini sosyal medyadan duyurdu.

Galatasaray'a Aslan Gibi Sponsor Çıktı: Vefalı Taraftarlar

Galatasaray bu transfer döneminde de gerekli adımları atmayınca taraftarlar seslerini sosyal medyadan duyurdu. 

Galatasaray taraftarları, beklenen transferleri gerçekleştirmeyen kulüp yönetimini göreve davet etti.

#AslanGibiSponsor etiketiyle çağrı yapan Cimbomlular "Yönetim yeter ki Onyekuru, İrfan Can Kahveci, Sörloth gibi transferleri yapsın. Biz Galatasaray taraftarı olarak sponsor olmaya hazırız." dedi.

Galatasaray taraftarları Galatasaray'ın sponsoru olmaya gönüllü olduklarını vurguladı.

Transfer konusunda atıl kalan yönetime çağrılarını yineledi.

MUSTAFA CENGİZ'DEN ASLAN GİBİ SPONSOR AÇIKLAMASI

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, hem İrfan Can Kahveci transferiyle ilgili hem de Mesut Özil konusuyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Mustafa Cengiz, Ali Koç'a 'Elin oğlu' açıklamalarından ötürü tepki gösterirken Fatih Terim'in istediği isimleri de kadrolarına katmak için mücadele ettiklerini aktardı.

İşte Mustafa Cengiz'in açıklamaları:

-Sevgili hocamızın talepleri açık. Biz orada çalışmalarımıza devam ediyoruz, bugün de görüşmelerimiz oldu. Bizim verme gücümüz karşı tarafın talep etme gücünde baya mesafe var. Biz bunu bir noktaya getirmeye çalışıyoruz. Burada karşı taraf da iyi niyetli. İnşallah bir noktaya geliriz, taraftar şundan emin olsun biz uyumuyoruz. Bizim dünyamız Galatasaray..."

-Taraftarımıza çok teşekkür ederim, 'Aslan gibi sponsor' hastagh başlığı çok güzeldi. EURO ve TL hesap numaraları açıklanacak. Bağış için açıklayacağız. Socios var. Ayrıca SMS de açıklayacağız. 5 TL değil, en az 100 TL olacak. 5 TL verenler dua etsin, onların duası da bizi kaldırır.

-Galatasaray için her zaman hayır duası beklerim. Biz Galatasaray için varız. Çok duygulandım. Bunu buradan ilan edeyim. 1 Milyar TL'lik bağış kampanyasıyla iligili izni geçen sene aldık, Nisan ayında bitiyor. Herkesten önce bu izni aldık. Biz bu izni kullanmadık. Kendi yağımızla kavrulduk. İlk destek olarak ben 500 bin TL bağışlıyorum. Değerleri taraftarlarımızı, izinleri olursa sitemizde yayınlayacağız."

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204