Mehmet Demirkol'dan Rıdvan Dilmen'e: 2 Sezon Top Oynadın, Sen Kimsin?

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol katıldğı Youtube programında, Beşiktaş maçında verilen penaltı pozisyonuyla ilgili 'Ben vermezdim' diyen Rıdvan Dilmen'i eleştirdi.

Mehmet Demirkol'dan Rıdvan Dilmen'e: 2 Sezon Top Oynadın, Sen Kimsin?

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol katıldğı Youtube programında, Beşiktaş maçında verilen penaltı pozisyonuyla ilgili 'Ben vermezdim' diyen Rıdvan Dilmen'i  eleştirdi.

Verilen peneltı pozisyonu sonrası konuşan Mehmet Demirkol, bir dönem NTV Spor'da beraber çalıştığı yorumcu Rıdvan Dilmen hakkında ağır sözler söyledi.

Rıdvan Dilmen, "Beşiktaş, Kayseri'den çok daha iyi bir takım. Kayseri belki de kazanacak bir şey yapmadı ama... Yahu Cüneyt (Çakır) sana ne ya... Penaltı olduğuna inanırsın da tamam. İlki 'Ararsan bulursun' penaltısı. İkincisi de 'Aradılar bulamadılar' penaltısı... Sen, son dakikada top öbür tarafa gitmiş niye çağırıyorsun hakemi? Burada Fırsat Aydınus'a bir şey diyemiyorum. Ben sana bir şey söyleyeyim mi, iki penaltıyı da Beşiktaş'ın aleyhine vermezler. Niyetleri iyi değil. Bu hakemler kuralları daha iyi biliyor bizden fakat biliyorlar... 'Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe 'nin lehine verirsem devam ederim' diye düşünüyorlar. Beşiktaşlı dostlarım bana kızabilirler. Daha önce de Fenerbahçeliler kızmıştı ama benim fikrim bu. Birinci penaltıyı vermem. İkinciye hiç bulaşmam bile... FIFA hakemleri bunları vermez. Başka bir şey olsa belki kötü hakemler verir." demişti.

NE ARA TAKTIN FİFA KOKARTINI, SEN KİMSİN?

Socrates'in YouTube kanalında Dilmen'in bu sözlerini eleştiren Demirkol ise, "Serdar Tatlı'nın altını oyuyorlar, ben olsaydım vermezdim' dediğin zaman başka bir şey ortaya çıkıyor. Ben vermezdim diyorsun ama sen zaten hakem değilsin, oynadığın da 2 sezon top (sık sık sakatlanmasından bahsediyor). Şunu diyebiliyorsun, 'ben vermem' ya sen kimsin? Ne ara taktın FIFA kokartını? Daha kuralı bilmiyorsun ki. İki penaltı da doğru bir kere. Hakem verdiyse doğrudur, öyle pozisyonlar çünkü. İkinci penaltı ligde 5 defa verildi. Fenerbahçe-Beşiktaş maçında verildi en son. Serdar Tatlı demiş ki bu penaltıları verin." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204