Rıdvan Dilmen'den Ali Koç'a Sert Sözler: Tarihe Geçtin, Övün!

Rıdvan Dilmen, Malatyaspor yenilgisi sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u sert bir şekilde eleştirdi.

Rıdvan Dilmen'den Ali Koç'a Sert Sözler: Tarihe Geçtin, Övün!

 Rıdvan Dilmen, Malatyaspor yenilgisi sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u  sert bir şekilde eleştirdi.

 Rıdvan Dilmen, "25 kişiyi gönderemeyeceğin için antrenörü mü gönderirsin yoksa oyuncularla ilgili bir yaptırım mı yaparsın bilemem. Ama tarihe geçtin işte, övün"  dedi.

 Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Malatyaspor maçını NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi.

Dilmen, "Fenerbahçe evinde ilk kez üst üste 3 yenilgi aldı. Maşallah, tarihe geçtik. Fenerbahçe'de üst üste içeride 4 mağlubiyet kimse görmedi, yeni nesil hiç görmedi. Malatyaspor'un tamamını ve teknik direktör Hamza hocayı kutlarım. Her türlü oyunu hak ettiler, eze eze kazandılar. Malatyaspor'da Semih Kaya, Kadıköy'de kaç maç oynadı, bu kadar rahat etmemiştir" dedi.

İşte Rıdvan Dilmen'in Ali Koç için söyledikleri:

-Bu ligde şampiyonluk yarışının en önemli takımlarından biri Fenerbahçe'dir ancak Ali Koç'un da konsantrasyonunun çok daha fazla olması lazım. Bir başkan takıma karışır mı diye konuşulur, karışır. Erol hocanın bir anlaşması mı var Pelkas'ı 70'de çıkaracak diye, 8'de 8 oldu

-Oyuncu duygusaldır, çocuk gibidir. Sosa hep lider oyuncuyken, sen aldın liderliği götürdün. Ne oldu, Sosa gitti. İster 35 olsun, ister 15 yaşında olsun, Pazartesi oynayacağını bilecek. Devrede oyuna giriyor, maça mı giriyorsun, yürüyüşe mi çıkıyorsun. Isınanlara bakıyorum, Novak kakara kikiri yapıyor, burası Fenerbahçe! Emre Belözoğlu, Ali bey, siz hangi takımda oynadığını anlatamadıysanız, birinci suçlu sizlersiniz.

-25 kişiyi gönderemeyeceğin için antrenörü mü gönderirsin yoksa oyuncularla ilgili bir yaptırım mı yaparsın bilemem. Ama tarihe geçtin işte, övün.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204