Sergen Yalçın Beşiktaş ile Yolları Ayırıyor mu?

Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı yönetimle teknik direktör Sergen Yalçın'ın yol ayrımına geldiği iddialarını yalanladı.

Sergen Yalçın Beşiktaş ile Yolları Ayırıyor mu?

Yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, çıkan dedikoduların aksine Sergen Yalçın'ın ayrılığının söz konusu olmadığını belirterek, "Sıkıntılı günler geçiriyoruz, böyle günlerde ne hocam ne biz Beşiktaş'ı yalnız bırakmayız. İniş ve çıkışlar olacaktır. Sergen Yalçın'la yola devam ediyoruz. İkimizin de amacı aynı, Beşiktaş'ın başarılı olması" diye konuştu.

Siyah-beyazlı takımın ligde aldığı sonuçların geçen sezona benzer olduğunu kaydeden Çebi, "Neden daha iyi olamıyoruz, neyi eksik yapıyoruz diye tedirgin oluyorum. Bu da çalışmamızı teşvik edecektir. Geçen sene geldiğimizde de takım bu seviyelerdeydi. Yükselttik ve bunu Sergen hoca ile yaptık. Beşiktaş'ın başarılı olacağına dair umudum yüksek" değerlendirmesinde bulundu.

Transferleri Sergen Yalçın ile birlikte yaptıklarını aktaran Ahmet Nur Çebi, "Transferleri hocamızla beraber yaptık. Hocanın istediklerinin bazılarını alamamış olabiliriz. Hocanın 'bu bana yaramaz' dediği futbolcu olmadı. Transfer limitlerimiz ölçüsünde ve Beşiktaş'ın bütçeleriyle hareket ederek beraberce bu transferleri yaptık. İyisi de bizim kötüsü de bizim. 'O onun, bu bunun transferi, ben bu transferde vardım, ben yapmadım hoca yaptı' gibi tavırları doğru bulmuyorum. Bu transferleri biz yaptık" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204