Ümit Özat: Bütün Spor Camiasında Hala FETÖ'cüler Var, Tek Tek Açıklarım!

Teknik Direktör Ümit Özat, futbolda FETÖ yapılanmasına ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Ümit Özat: Bütün Spor Camiasında Hala FETÖ'cüler Var, Tek Tek Açıklarım!

Teknik Direktör Ümit Özat, futbolda FETÖ yapılanmasına ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

Futbol Arena'ya konuşan Ümit Özat, FETÖ'nün futbol içerisindeki yapılanmasına ilişkin bomba açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti.

İşte Ümit Özat'ın açıklamaları: 

-Göz göre göre bu kadar yanlış yapılmaz, 3 senede 70 transfer yapılmaz. Ali Koç bu ülkenin en zengin ailesinin çocuğu diye inanmadığım şeyleri mi söyleyeceğim? Kötü yönetiyorsun kardeşim. 

-Bir de tutturdular sıkıştılar mı FETÖ. FETÖ'nün bu ülke için tehlikeli olduğunu sizler yeni söylüyorsunuz. Biz 20 yıldır söylüyoruz. Antrenörlerde FETÖ'cü var, başkanlarda FETÖ'cü var. Hala. Yöneticilerde FETÖ'cü var. Bütün spor camiasında FETÖ'cü var. Kim diyorsa ki FETÖ temizliği var alnını karışlarım. Bir tane yetkili makam çağırsın tek tek, isim isim açıklayayım. 

-Şimdi Selahattin baki FETÖ diyor. Sen kendi kapının önünü temizle. Kendi kapının önüne bak FETÖ'nün nerede olduğunu görürsün. Bunu herkes biliyor. 

-Çoğu insan bu sümüklüye muhterem derken biz F tipi diyorduk. 

-Onları o kulübe sokmamak için benim neler çektiğimi bana sorsunlar. 

-İlahilerle maça gidilmez. Var odasında FETÖ var X odasında FETÖ var. Bırakın FETÖ'yle siyasiler uğraşsın. Tayyip Erdoğan'dan Allah Razı Olsun. Çok net söylüyorum. Bana göre Kurtuluş Savaşı gibi mücadele veriyor.  Siz destek olun. 

- Türkiye'de sporun içinde olan bazı adamlar FETÖ'den ifade vermediği sürece, FETÖ'den alınmadığı sürece bana kimse FETÖ temizliği var demesin. 

- 15 Temmuz gerçekleşseydi bunların hepsi FETÖ'nün yanında olacaktı. Bunların hepsi kripto. 

- Ben hayatımda maklube görmedim. Görenler bilir. Kim FETÖ'cü. Görenler hala çalışıyor. Hadi bir tanesi çıksın Ümit sen ne diyorsun? desin. Bende yürek var ben konuşurum. 

-Bıraksınlar gerçek anlamda FETÖ ile mücadele edelim. 

-

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204