10 Yaşındaki Oğlunu Boğarak Öldüren Babadan Dehşet Açıklama

Konya'da 10 yaşındaki oğlu Hüseyin Kılınçer'i boğarak öldüren İsmail Kılınçer'in (32) ifadesi dehşete düşürdü.

10 Yaşındaki Oğlunu Boğarak Öldüren Babadan Dehşet Açıklama

Konya'nın merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesinde bulunan bir sitede meydana gelen olayda, 2 yıldır kapıcılık yaptığı öğrenilen İsmail Kılınçer, eşi Rabia Kılınçer'i (31) pazara gönderdikten sonra oğlu Hüseyin Kılınçer'i elleriyle boğarak öldürdü. Daha sonra polisi arayarak 'Oğlumu öldürdüm' diye ihbarda bulunan cani baba, polis ekiplerince gözaltına alındı.

'ONU CENNETE GÖNDERMEK İSTEDİM!'

Cani babanın emniyette verdiği ifadesi dehşete düşürdü. Kendisinin geçmişte çok günah işlediğini söyleyen İbrahim Kılınçer'in, "İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim. Oğlumun büyüdükçe günaha girip benim gibi olmasını istemedim. Daha günahsızken onu cennete göndermek istedim" dediği öğrenildi.

"ONU KARŞIMA OTURTTUM VE..."

Oğlunu boğmadan önce karşısına oturtup kendisini öldüreceğini anlattığını da belirten İbrahim Kılınçer, 'Oğlumu karşıma oturtarak onu öldüreceğimi anlattım. Bana anlamamış gibi boş gözlerle baktı. 

Sonra oğlumdan özür dileyip, sarılıp, öptüm. O da neden özür dilediğimi anlamadı ve 'babacığım bende özür dilerim' dedi ve bana sarılıp, öptü. Daha sonra ellerimle boğdum. Cinayeti iki haftadır planlıyordum. Olaydan önce eşimi bilerek yalnız başına pazara gönderdim" dediği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2021, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204