Ailesinin Gözü Önünde 80 Metreden Yere Çakıldı!

Dünyaca ünlü uçurum manzarası Boroka Lookout'ta yeni bir ölüm daha yaşandı.

Ailesinin Gözü Önünde 80 Metreden Yere Çakıldı!

Avustralya'nın Melbourne şehrinde yaşanan son dakika gelişmesi yeni bir tartışmayı daha başlattı. Avustralya'da duyanları kahreden habere göre daha önce de can alan manzaralı uçurumda genç bir kadın feci şekilde can verdi. Sadece instagramda bile 7 bine yakın paylaşım bulunan ölüm manzarası gözleri önünde 80 metreden uçuruma düşen genç kadının ailesine de kabusu yaşattı.

Birçok insanın en iyi fotoğrafı çekebilmek için çıktığı bu nokta, can almaya devam ediyor. Instagram'da en yüksek beğeni sayısına ulaşmak için gittikçe popüler olan tepede insan kayıpları artıyor. Daha önce bir akrobasi tutkunu ve bir de 59 yaşındaki turistin öldüğü uçurumla ilgili tartışmalar yeniden alevlendi.

SELFİE ÇEKECEKTİ, CANINDAN OLDU

Kuzey Melbourne'de bulunan Craigieburn'de 38 yaşındaki kadın Cumartesi günü saat 15.00 sularında Halls Gap yakınlarında bulunan Boroka Lookout'tan düştü. Victoria'daki Grampians Ulusal Parkı'nı ziyaret eden kadın, burada yer alan tehlikeli bölgede selfie çekmeye çalışıyordu.

Olay anında fotoğraf çektirmek için parmaklığın üzerine tırmandığı ve yakınlarının gözleri önünde 80 metre yukarıdan aşağıda ağaçlık ve kayalık olan uçuruma düştü.

Halls Gap Vadisi'nin eşsiz manzarası, bölgede etiketlenen 6000'den fazla Instagram gönderisi ile giderek daha popüler bir fotoğraf çekme noktası haline geldi. Halen bölgeden paylaşım yapan gençlerin hayatlarını nasıl riske ettikleri fotoğraflara yansıdı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2020, 22:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204