Epilepsi ve Yaşam Platformu'ndan Canlı Yayın Konferansı

Epilepsi ve Yaşam Platformu 8 Şubat'ta canlı yayın konferansı düzenleyecek.

Epilepsi ve Yaşam Platformu'ndan Canlı Yayın Konferansı

Epilepsi ve Yaşam Platformu Kurucu Başkanı Ebru Öztürk, 8 Şubat 2021 Pazartesi günü canlı konferans düzenleyeceklerini açıkladı. Öztürk yaptığı açıklamada, "Koronadan dolayı sosyal ortamlarda bir arada olmasak da, sosyal medyada bir araya geleceğiz." diyerek Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Müdürüne ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Başkanına teşekkür etti.

Ebru Öztürk moderatörlüğünde düzenlenecek olan konferansa; Nörolog Kalbiye YALAZ, Psikatrist Esra Aydın, Psikolog Cahit KESKİNKILIÇ, Avukat Çağrı Şükrü ULUSLU konuşmacı olarak katılacak.

Epilepsi ve Yaşam Platformu'ndan yapılan açıklama şu şekilde:

Sevgili Epilepsililer,

Sizler etkinlik günü için bilgileri tüm gazetecilerimizle paylaşın! Yerel halkının bilgilenmesi, sorularına ücretsiz yanıt alabilmesi, toplumun epilepsilileri anlayabilmesi, empati yapabilmesi için bunları yayınlaması gereken, hassasiyet gösteren kişilerle eminim karşılaşacaksınız! İşte o zaman epilepsililer için aydınlık günler doğacak. Tabi bunun için de epilepsililerin bir emek göstermesi gerekli! O emek; buradaki yazıları paylaşarak gerekli yelere sesimizi duyurmak olacak!

Etkinliğimiz 5 ayrı sosyal medya üzerinden yayınlanacaktır. Bunlar:

https://www.facebook.com/epilepsiveyasam

https://www.twitter.com/epilepsi_yasam

https://www.instagram.com/epilepsi_ve_yasam

https://www.youtube.com/channel/UCPV2CpwXmX2nSE4l1yLN83g

zoom uzantısını bu linklerden pazartesi günü paylaşacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204