Eşine İşkence Yaptı, Serbest Kaldı: Ne oldu Tutuklatabildin mi?

Aydın'ın Söke ilçesinde, kocası Ü.K.’nin darp ederek, saçlarını yolduğu 22 yaşındaki Özlem K. şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Koca Ü.K. savcılıkta serbest bırakıldı.

Eşine İşkence Yaptı, Serbest Kaldı: Ne oldu Tutuklatabildin mi?

Aydın'ın Söke ilçesinde 7 yıllık eşi, üç çocuğunun annesi 22 yaşındaki Özlem K.'yi feci şekilde darp eden  26 yaşındaki Ü.K., şikayet üzerine gözaltına alındı.

Ü.K.Çıkarıldığı savcılıkta serbest bırakıldı. İddiaya göre kayınvalidesini arayarak ölümle tehdit etti. 

Sosyal medya hesabından eşini darp ettiğini kabul eden Ü.K. “Sırf beni tahrik etmek için bana saldırdı, boğazımı sıktı, ben de vurmuş bulundum” dedi.

Ü.K'nın kendisini hamileyken bile darp ettiğini öne süren Özlem K.  “Yedi yıllık evliyiz. Küçük yaşta evlendim. Evlendiğimizden itibaren beni dövmeye başladı. Alkol aldığı zamanlarda daha fazla dövüyordu. En fazla dayağı hamilelikte yedim. Daha önce bu nedenle ayrıldık. Beni yaylada çok kötü dövmüştü” ifadelerini kullandı.

Özlem K. sözlerine şöyle devam etti:

-Savcılığa gidip şikayetçi oldum.Tüm yaşadıklarımı anlattım. Gözaltına aldılar. Ardından serbest bırakılmış. Beni aradı, senin çocuklarını istemiyorum, bu çocuklara bakamam gel çocuklarını al dedi. Ardından engelledim. Annemi aramış, hepinizi öldüreceğim demiş.

-Kızım 7 yıldır şiddet görüp bize sığınıyordu. Her defasında üç çocuğu için eşini affedip evine geri dönüyordu. Bu son olayda kızımın yüzünü tanınamaz hale getirdi. Kızımı alıp şikayetçi olduk. Serbest kaldıktan sonra beni arayıp, ne oldu beni tutuklatabildiniz mi, ne yapabildiniz diyerek tehdit etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204