MasterChef Türkiye'de Korkutan Kaza!

MasterChef Türkiye'de dün akşam korku dolu anlar yaşandı. Kırmızı takımdan Sefa Okyay Kılıç çalışan blenderın içine yanlışlıkla parmağını soktu.

MasterChef Türkiye'de Korkutan Kaza!

MasterChef Türkiye'de dün akşam takım oyununu Maviler kazandı ve Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Kırmızı takım kendi aralarında yarıştığı mücadelede yarışmacılar arasında bulunan Sefa kaza geçirdi. Yemek yaparken parmağından yaralanan Sefa zor anlar yaşadı.

MasterChef Türkiye’nin sevilen yarışmacısı Sefa Okyay Kılıç bireysel dokunulmazlık oyunu sırasında yaşadığı kaza ile yürekleri ağza getirdi. Yarışmacı kendisinden istenilen menüyü yaparken blender kullanmak zorunda kaldı. Sefa’nın blender kullanırken başına gelen kaza ise stüdyodakileri ve ekran başındakileri korkuttu. Parmağını blenderın bıçaklarının içine sokan Sefa bir anda blenderı çalıştırdı ve talihsiz kaza yaşandı. 

Danilo Şef'in stüdyodaki sağlık çalışanına seslenmesi sonucu hemen müdahale edildi. Sefa'nın parmağına gerekli müdahale yapıldıktan sonra yarışmacı yemeğini yapmaya eli sargılı bir şekilde devam etti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sefa son durumu hakkında bilgi verdi; 'Güzel mesajlarınız için teşekkür ederim gayet iyi durumdayım. Şu durumda bile saldırgan nitelikte mesaj atan arkadaşlar, yarışmanın stresi ve yorgunluğundan bir nebze olsun dalgınlığıma geldi, Allah düşmanınıza bile göstermesin'

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204